Aukce 50

17 |

Hlava III (Maska)

Kód položky: 37126

1916

olej, plátno

50,5 x 39,5 cm

Signatura: sign. PD Ant. Procházka

na rubu na rámu štítek s datací, dva štítky s čísly a název Hlava III. Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 4 800 000 Kč