Aukce 50

150 |

Geometrická kompozice II.

Kód položky: 37142

80.-90. léta 2

akryl, plátno

130 x 50 cm

Signatura: sign. na rubu Jo Niemeyer

Vyvolávací cena: 70 000 Kč