Aukce 50

43 |

Forma - Akce

Kód položky: 37138

akryl, plátno

60 x 30 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1984, i na blindrámu

na rubu i na blindrámu popis autorem

Vyvolávací cena: 195 000 Kč