Aukce 50

106 |

Dva ženské akty

Kód položky: 37257

kolem 1958

kvaš, papír

53 x 38 cm

Signatura: sign. PD Kybal

provenience: z majetku rodiny Antonína Kybala

Vyvolávací cena: 12 000 Kč