Aukce 50

Dům u Jizery

Kód položky: 37225

olej, plátno

70 x 89 cm

Signatura: sign. PD P. Kotík 1925

Proveniece: donedávna v majetku rodiny autora, nyní význačná sbírka Brno.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč