Aukce 50

93 |

Dívka s kyticí

Kód položky: 37191

akvarel, karton

33 x 20,5 cm

Signatura: sign. LD Tichý 48

PD přípis autorem. Pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč