Aukce 50

Dívčí akt - Eva

Kód položky: 37167

olej, plátno

86,5 x 55,5 cm

Signatura: sign. PD Jan Bauch 45, na rubu Jan Bauch 1945

na rubu název autorem, na blindrámu přípis: č. k. 32, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč