Aukce 50

23 |

Dívčí akt - Eva

Kód položky: 37167

olej, plátno

86,5 x 55,5 cm

Signatura: sign. PD Jan Bauch 45, na rubu Jan Bauch 1945

na rubu název autorem, na blindrámu přípis: č. k. 32, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 21 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 230 000 Kč
  • 22 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 24 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 25 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč
  • 27 | Richard Wiesner
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 29 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 31 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 32 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 33 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč