Aukce 50

5 |

Děvče v březovém háji

Kód položky: 37208

olej, dřevěná deska

27 x 17,5 cm

Signatura: nesignováno

na rubu pečeť umělecké pozůstalosti autora. Odborná expertiza PhDr. Olga Macková, CSc.

Vyvolávací cena: 85 000 Kč