Aukce 50

7 |

Deštivý večer (Letná v dešti)

Kód položky: 37125

1902

barevné křídy, pastel, kvaš, plátno

90,5 x 117 cm

Signatura: sign. PD A Slavíček

na rubu na blindrámu zbytek štítku s popisem Letná VII. Odborná expertiza PhDr. Olga Macková, CSc.

Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč