Aukce 50

105 |

Bez názvu (Ženský akt)

Kód položky: 37250

kolem 1926

olej, plátno

106,5 x 66,5 cm

Signatura: nesignováno

provenience: z majetku rodiny Antonína Kybala, reprodukováno v monografii Antonín Kybal, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích 2011, str. 34

Vyvolávací cena: 65 000 Kč