Aukce 50

33 |

Bez názvu (Uzlové body)

Kód položky: 37233

olej, plátno

80 x 120 cm

Signatura: sign. PD Boštík

Provenience: z majetku prof. Petera Bischofa, Vídeň, pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč

  • 31 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 32 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 135 000 Kč
  • 35 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 3 300 000 Kč
  • 36 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 37 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 38 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 39 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 135 000 Kč
  • 40 | Bernard Aubertin
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 41 | Victor Vasarely
    Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč
  • 42 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 43 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 195 000 Kč