Aukce 50

107 |

Bez názvu (Ulička)

Kód položky: 37252

kolem 1926

olej, plátno

70 x 60 cm

Signatura: nesignováno

provenience: z majetku rodiny Antonína Kybala

Vyvolávací cena: 45 000 Kč