Aukce 50

164 |

Bez názvu

Kód položky: 37229

plátno, vrstvený pauzovací papír, dřevo

80 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 77

Vyvolávací cena: 38 000 Kč