Aukce 50

147 |

Bez názvu

Kód položky: 37197

lité emailové laky, sololit

50 x 60 cm

Signatura: sign. na rubu J. Vožniak 1993

provenience: význačná sbírka Praha

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

  • 145 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 146 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 148 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 149 | Karel Novosad
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 150 | Jo Niemeyer
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 151 | Jo Niemeyer
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 152 | Yaacov Agam
    Vyvolávací cena: 17 500 Kč
  • 153 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 154 | Yaacov Agam
    Vyvolávací cena: 17 500 Kč
  • 155 | Herbert Zangs
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 156 | Bernard Aubertin
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 157 | Victor Bonato
    Vyvolávací cena: 7 000 Kč