Aukce 50

49 |

Alpská krajina

Kód položky: 37186

1852

olej, plátno

67 x 100 cm

Signatura: sign. LD F. Wachsmann München 1852

na rubu částečně nečitelné razítko … München

Vyvolávací cena: 380 000 Kč