Aukce 50

6/Průběh

Kód položky: 37210

1991 / 1992

akryl, plátno

45 x 45 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Milan Grygar 1991-92

na rubu na blindrámu název autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč