Aukce 48

Zátiší s ovocem

Kód položky: 35812

olej, plátno

27,5 x 34 cm

Signatura: sign. PD V Špála 33

v soupisu díla č. 684, na rubu na blindrámu (((684))) a razítko Aleš spolek výtvarných umělců moravskosleszkých v Brně

Vyvolávací cena: 420 000 Kč