Aukce 48

Noční Paříž

Kód položky: 35767

olej, plátno

73 x 85,5 cm

Signatura: sign. UD monogramem ŠTF

na rubu na blindrámu štítek sbírky

Vyvolávací cena: 220 000 Kč