Aukce 48

Na schodech

Kód položky: 35869

olej, plátno

110 x 70 cm

Signatura: sign. PD P. Kotík 28, na rubu P. Kotík 1928

na rubu na blindrámu štítek a razítka Galerie Vysočiny v Jihlavě s ev. č. 0-685, na rubu nečitelné razítko a přípis: Vystaveno v Mánesu 1930, Brno 1959, Praha (Mánes) 1960, K. Vary 1961, Liberec 1960. Reprodukováno v katalogu výstavy NG Praha, str. 34, k.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč