olej, plátno
110 x 70 cmSignatura: sign. PD P. Kotík 28, na rubu P. Kotík 1928
na rubu na blindrámu štítek a razítka Galerie Vysočiny v Jihlavě s ev. č. 0-685, na rubu nečitelné razítko a přípis: Vystaveno v Mánesu 1930, Brno 1959, Praha (Mánes) 1960, K. Vary 1961, Liberec 1960. Reprodukováno v katalogu výstavy NG Praha, str. 34, k.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |