1916
olej, lepenka
38,8 x 32,3 cmSignatura: sign. PD Ant. Procházka
Reprodukováno v knize Miroslava Lamače Osma a Skupina výtvarných umělců 1907 - 1917, str. 393. Vystavováno mimo jiné na retrospektivní výstavě Procházkovy tvorby v Praze a v Brně , 2002, č. k. O 150. Přiložen posudek PhDr. Jaromíra Zeminy.
Na rubu razítko Mánes 1947, provenience: sběratel Karel Ditrich, Brno
Vyvolávací cena: | 3 200 000 Kč |