olej, dřevěná deska
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 44, na rubu 1944 Kamil Lhoták
na rubu popis autorem a štítek: Vystaveno v Umělecké besedě v Alšově síni od 7. 3. do 28. 3. 1944, č. k. 42.