Aukce 48

Montgolfiéra

Kód položky: 35809

olej, dřevěná deska

36 x 45 cm

Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 44, na rubu 1944 Kamil Lhoták

na rubu popis autorem a štítek: Vystaveno v Umělecké besedě v Alšově síni od 7. 3. do 28. 3. 1944, č. k. 42.

Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč