Aukce 48

Lopuchy u vody

Kód položky: 35907

olej, karton, lepenka

32 x 40 cm

Signatura: sign. PD B Hawranek

na rubu razítko z výstavy Gotzova tvrz 1.5. - 5.6. 2009, Golčův Jeníkov, odborná expertíza PhDr. Naděžda Blažíčková - Horová, PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 280 000 Kč