Aukce 48

Lodice

Kód položky: 35919

olej, plátno

64 x 69 cm

Signatura: sign. PD Janoušek 31

na rubu štítek autora s popisem, štítek z výstavy, reprodukováno v monografii Jindřicha Chalupeckého - František Janoušek, Odeon, Praha 1991, pod. č. 22

výstavy: ��Členská výstava SVU Mánes, 1931, č. kat. 140,�� La peinture moderne tchécoslovaque, Palais de Beaux-arts de Bruxelles, 1948, František Janoušek, Posmrtná výstava malířského díla, Mánes, Praha, 1947, č. kat. 10, František Janoušek 1890–1943: Malířské dílo, SG, Zámek Nelahozeves, 1965, č. k. 24.
reprodukováno:
��Chalupecký Jindřich – František Janoušek, Praha, Odeon, 1991, str. 59

Vyvolávací cena: 2 100 000 Kč