Aukce 48

Lesní polom

Kód položky: 35884

kolem 1900

olej, plátno

62 x 84 cm

Signatura: sign. PD J. Ullmann

odborná expertiza PhDr. M. Zachař

Vyvolávací cena: 450 000 Kč