olej, plátno
Signatura: sign. PD Coubine
odborná expertíza prof. PhDr. Jiří Siblík, reprodukováno v monografii Otakar Kubín-Coubine Malířské dílo od J.Siblíka,str.138,č.62,vydal Český art holding, Praha 2000