Aukce 48

Dívka u stolu

Kód položky: 35881

olej, plátno

46,5 x 36,5 cm

Signatura: sign. LD Kars 42

vystavováno: Tossa de Mar, Musée Municipal, Georges Kars, 1993, k. č. 41, Aoste, Centre Saint-Benin, La mystérieuse Légende de lEcole de Paris á Montparnasse, 1994

Vyvolávací cena: 250 000 Kč