olej, plátno
Signatura: sign. LD Kars 42
vystavováno: Tossa de Mar, Musée Municipal, Georges Kars, 1993, k. č. 41, Aoste, Centre Saint-Benin, La mystérieuse Légende de lEcole de Paris á Montparnasse, 1994