Aukce 48

Dáma s knihou v zahradě

Kód položky: 35797

1892

olej, plátno

100 x 72 cm

Signatura: sign. LD Fr. Dvořák 1892

reprodukováno:
��časopis Zlatá Praha, 1898

Vyvolávací cena: 190 000 Kč