Aukce 48

Bitevní scéna

Kód položky: 35808

1700

olej, plátno

133 x 150,5 cm

Signatura: sign. PD J. v. Hüchtenbürg

Provenience: soukromá sbírka Belgie, zakoupeno na aukci v Bruselu 1920. Potvrzení pravosti Dr. Walther Bernt, Mnichov, 1968, posouzeno Marijke de Kinkelder, Haag.

Vyvolávací cena: 950 000 Kč