Aukce 47

Portrét herce Steidla

Kód položky: 35181

1944 - 1950

olej, dřevěná deska

35,5 x 24 cm

Signatura: sign. LD Tichý 50

reprodukováno v monografii F. Tichý od prof. Jana Tomeše v části Dokumentace pod č. 29 z ateliéru, snímek z roku 1944 a pod č. 30 z ateliéruna VŠ z roku 1949, kde František Tichý sedí před malířskými štaflemi s tímto obrazem.

Vyvolávací cena: 210 000 Kč