Aukce 47

Podobizna slečny Schuckové

Kód položky: 35290

olej, plátno

130 x 100 cm

Signatura: neznačeno

odborná expertíza PhDr. Karel Srp, restaurátorská zpráva Tomáš Berger

Vyvolávací cena: 950 000 Kč