olej, překližka, parketáž
26,5 x 40,5 cmSignatura: sign. PD Šíma
reprodukováno: Josef Šíma Návrat Theseův, Lenka Bydžovská a Karel Srp, Gallery a GHMP 2006, str. 63, č 47, na rubu zbytek etikety: Vystaveno na výstavě Umělecké besedy a štítek sbírky.
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |