Aukce 47

Návrat Theseův

Kód položky: 35131

olej, překližka, parketáž

26,5 x 40,5 cm

Signatura: sign. PD Šíma

reprodukováno: Josef Šíma Návrat Theseův, Lenka Bydžovská a Karel Srp, Gallery a GHMP 2006, str. 63, č 47, na rubu zbytek etikety: Vystaveno na výstavě Umělecké besedy a štítek sbírky.

Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč