Aukce 47

Na Dunaji - Žitva

Kód položky: 35165

olej, plátno, rentoilováno

73 x 112 cm

Signatura: sign. LD Jan Trampota

na rubu štítek s popisem, rentolováno, odborná expertíza PhDr. Rea Michalová, Ph. D.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč