Aukce 47

Hráči a čert

Kód položky: 35186

1890

olej, dřevo

27 x 43 cm

Signatura: sign. PD H. Schwaiger 90

na rubu štíek NG Praha O 2101, štítek Waldesova obrazárna 947 a razítko: Vystaveno V. výstava Goltzova tvrz 29. 4. - 4. 6. 2006 Golčův Jeníkov č. 37.Reprodukováno v monografii Miroslav Lamač - Hanuš Schwaiger, Praha 1957, č. 187 a další

Vyvolávací cena: 850 000 Kč