Aukce 47

Česká krajina

Kód položky: 35195

1925 - 30

olej, plátno

82 x 115 cm

Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý

na rubu štítek Ot. Nejedlý Akademie výtvar. umění v Praze, odborná expertíza PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 80 000 Kč