Vesnice nad řekou

Kód položky: 67954

olej, plátno

v 50 ✕ š 70,5 cm

Signatura: LN K. Černý Š 38

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 150 000 Kč

Související kategorie