Tabule

Kód položky: 63783

kombinovaná technika, olej, kresba, koláž, plátno

v 83,5 ✕ š 100 cm

Reprodukováno: monografie Jan Kotík 1916–2002, Národní galerie v Praze 2011, str. 352, č. 927

na rubu popis díla autorem a štítek s popisem

Vyvolávací cena: 290 000 Kč

Související kategorie