Sníh v lese I

Kód položky: 63767

olej, plátno

v 82,5 ✕ š 101,5 cm

Signatura: PD J. Ullmann

na rubu štítek s názvem díla, pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

Související kategorie