1915
olej, plátno, lepenka
v 45,5 ✕ š 35,5 cmSignatura: LN P. Kotík 1915
Provenience: z majetku rodiny autora
Vystavováno: Pravoslav Kotík, Retrospektiva a nové obrazy, Topičův salon, 3. 1. – 26. 1. 1941, č. k. 5
Reprodukováno: popsáno: Soupis prací Pravoslava Kotíka, in: M. Pánková, Pravoslav Kotík 1889–1970, NG v Praze, Valdštejnská jízdárna, říjen – listopad 1991, č. 26... více Reprodukováno: popsáno: Soupis prací Pravoslava Kotíka, in: M. Pánková, Pravoslav Kotík 1889–1970, NG v Praze, Valdštejnská jízdárna, říjen – listopad 1991, č. 26, s. 112
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |