Houslista

Kód položky: 63782

1915

olej, plátno, lepenka

v 45,5 ✕ š 35,5 cm

Signatura: LN P. Kotík 1915

Provenience: z majetku rodiny autora

Vystavováno: Pravoslav Kotík, Retrospektiva a nové obrazy, Topičův salon, 3. 1. – 26. 1. 1941, č. k. 5

Reprodukováno: popsáno: Soupis prací Pravoslava Kotíka, in: M. Pánková, Pravoslav Kotík 1889–1970, NG v Praze, Valdštejnská jízdárna, říjen – listopad 1991, č. 26... více Reprodukováno: popsáno: Soupis prací Pravoslava Kotíka, in: M. Pánková, Pravoslav Kotík 1889–1970, NG v Praze, Valdštejnská jízdárna, říjen – listopad 1991, č. 26, s. 112

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 95 000 Kč

Související kategorie