Po lijáku (Deštivý den)

Kód položky: 63945

1904

olej, plátno

v 65 ✕ š 94 cm

Signatura: PD O. Bubeníček 1904

pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 22 000 Kč

Související kategorie