Kytice

Kód položky: 63792

olej, plátno

v 42 ✕ š 62 cm

Signatura: PD Gr. Musatov

Vystavováno: Výstava Umělecké besedy v Alšově síni, 1946, kat. č. 29

na rubu štítek výstavy

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

Související kategorie