88 |

Jablko pokušení

Kód položky: 63969

olej, plátno

v 100 ✕ š 82 cm

na rubu potvrzení pravosti díla synem autora, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč

  • 86 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 87 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 89 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 90 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 91 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 92 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 93 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 94 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 95 | Jaroslav Klápště
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 96 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 97 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 98 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč