Hnědá krajina

Kód položky: 63440

olej, tempera, sololit

v 60 ✕ š 69 cm

Signatura: PD Adriena Šimotová 60

Provenience: dílo pochází ze sbírky významného historika umění (Praha)

Reprodukováno: uvedeno: Adriena Šimotová, Pavel Brunclík, Národní galerie a Galerie Pecka, Praha, 2006, pol. 101, str. 199

Vyvolávací cena: 400 000 Kč

Související kategorie