olej, plátno
Signatura: PD V. Radimský
Vystavováno: GHMP
Reprodukováno: Naděžda Blažíčková-Horová – Václav Radimský, Arbor Vitae, 2011, str. 258, obr. 178
pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař