Sedící akt

Kód položky: 63474

olej, plátno

v 51 ✕ š 42 cm

Signatura: LN Jan Bauch 41, na rubu Jan Bauch 1941

Reprodukováno: monografie Jan Bauch, Odeon, 1978, obr. 19 Jan Bauch monografie esej, Galerie Art Praha, 2012, str. 180–181, obr. 120

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 290 000 Kč

Související kategorie