olej, plátno
v 51 ✕ š 42 cmSignatura: LN Jan Bauch 41, na rubu Jan Bauch 1941
Reprodukováno: monografie Jan Bauch, Odeon, 1978, obr. 19 Jan Bauch monografie esej, Galerie Art Praha, 2012, str. 180–181, obr. 120
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |