olej, plátno
Signatura: UD J. Kotík 58. X
Reprodukováno: monografie I. Mladičová a kol., Jan Kotík 1916–2002, Národní galerie v Praze 2011, soupis díla str. 327, obr. 586
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.