Bez názvu

Kód položky: 63968

olej, plátno

v 130 ✕ š 162 cm

Signatura: UD J. Kotík 58. X

Reprodukováno: monografie I. Mladičová a kol., Jan Kotík 1916–2002, Národní galerie v Praze 2011, soupis díla str. 327, obr. 586

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

Související kategorie