Galerie Jedlová

Základní informace

Atraktivní objekt Galerie Jedlová se nachází v klidném prostředí obce Jedlová u Poličky, jednom z východisek do východní oblasti Žďárských vrchů.

Galerie Jedlova Galerie Jedlová je koncipována jako středisko nabízející několik možností využití. Je vhodný jako školicí středisko pro menší firmy, hodí se pro pořádání akcí a kurzů, uměleckých výstav a produkcí. Je také ideálním místem pro ubytování rodin či přátelských skupin pro volný čas nebo dovolenou s možností relaxace ve vnitřním bazénu, vířivce a sauně.

Okolí střediska poskytuje bohaté možnosti využití volného času v krásné přírodě s okolními lesy a rybníky, návštěvu kulturních a historických památek blízké Poličky, hradu Svojanova nebo Litomyšle.


Galerie Jedlova Nabízí dva školicí prostory, jeden s vybavením pro projekce a prezentace, druhý se stoly a krbem. V přízemí je sdílená kuchyně vybavená myčkou, elektrickým sporákem a běžnými spotřebiči. Druhá kuchyně je barová v patře ve školicí místnosti, kde je také televize se satelitním příjmem.

Součástí uzavřeného dvora objektu je rekreační bazén, uvnitř se nachází vířivka, menší bazén s protiproudem a sauna.
Galerie Jedlova Objekt GALERIE JEDLOVÁ je možno pronajmout pouze jako celek, nikoliv jednotlivé pokoje. Zajistíte si tak naprosté soukromí a nerušený pobyt. Po dobu pobytu jste v objektu sami. K dispozici je:

9 pokojů, které jsou 2 – 4 lůžkové

Objekt v současnosti nabízí 22 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a většina televizní přijímač se satelitním příjmem. V objektu jsou dvě sdílené kuchyně, jedna s elektrickým sporákem je v přízemí a druhá barová je v patře. Jsou vybaveny potřebami pro vaření a elektrickými spotřebiči, včetně myčky.Odkazy

Kontakt

web: Galerie Jedlová
email: rybka022@seznam.cz
tel.: +420 605 921 246
Hana Rybářová

Adresa pro písemný kontakt

1. Art Consulting Brno, spol. s r.o.
Lerchova 299/7, 602 00 Brno


Setkání osobností Jedlová 2010

Recenze Brněnský deník

Setkání osobností Jedlová 2009

Setkání osobností Jedlová 2008

Již tradičně uspořádala 30.8.2008 1.Art Consulting Brno-Praha společně s občanským sdružením Art Krok v objektu Galerie Jedlová u Poličky setkání milovníků výtvarného umění a kvalitní hudby.Po celý den byla k shlédnutí originální kolekce obrazů z nichž byla většina určena pro podzimní aukci na pražském Žofíně.Během dne se také uskutečnila výtvarná dílna,které se zúčastnily členky brněnského výtvarného sdružení Pátečníci a studenti výtvarných škol.

Pro děti byla připravena výtvarná „dílnička“ a tak si rodiče mohli vychutnat hudební zážitek.

Z koncertu kapel T 4 rock s Romanem Dragounem,Blue Effect Radima Hladíka a vynikajících – 123 min.

Setkání osobností Jedlová 2007

Setkání osobností Jedlová 2006

Setkani 2006 Aukční síň 1.Art Consulting Brno připravila další pokračování Setkání výtvarných a hudebních osobností, které pořádala 2.9.2006 ve vlastním objektu Galerie Jedlová u Poličky na Svitavsku.
Setkani 2006 Hosté měli jedinečnou možnost, stejně jako v minulém roce, vidět díla vynikajících českých i zahraničních výtvarných umělců. Na výstavě trvající pouze jeden den byla představena díla Václava Brožíka, Jakuba Schikanedera, krajinářů Mařákovy školy, Emila Filly, Váckava Špály, Antonína Procházky, Jana Zrzavého, Josefa Šímy, Adrieny Šimotové, Václava Boštíka, Jiřího Johna, Zdenka Sýkory, ale také díla jednoho ze zakladatelů popartu, Maria Schifana nebo dílo Franca Angeliho, jehož obraz z roku 1961 Důl krále Šalamouna budil zaslouženou pozornost návštěvníků.

Setkani 2006 Organizátoři akce nabídli dospělým i dětem možnost vlastní tvorby. Ve výtvarné dílně, kterou vedl brněnský výtvarník a pedagog Laco Garaj, si vyzkoušeli zájemci různé výtvarné techniky.O některá díla dětských tvůrců byl v podvečer takový zájem, že byla na místě úspěšně vydražena. Příjemnou pohodu dotvářel také přírodní fotoateliér, ve kterém si "Hráli" především dospělí, jejichž ratolesti se věnovali "vážnému umění".

Setkani 2006 Závěr dne patřil setkání vynikajících hudebních osobností. Na komorním podiu přírodního amfiteátru se v úvodu koncertu objevila první dáma brněnského jazzu Helena Blehárová s minirecitálem světových jazzových standardů. Jako druhé účinkovaly Synkopy 61, které především pamětníkům připomněly svým projevem i repertoárem nezapomenutelná šedesátá léta. A právě bubeník této legendární skupiny Jiří Rybář byl hlavním organizátorem akce, kterou se rozhodl již opakovaně uspořádat v objektu galerie, již je majitelem. Dalším hostem byla Ida Kelarová s doprovodnou skupinou Romano Rat.Vystoupení bylo prosyceno emocemi a expresivním nábojem, který se přenesl do publika, jež Idu nepropustilo bez přídavku. O završení hudebního setkání se postarala legenda brněnského rocku- Progres 2 . Zdeněk Kluka, Pavel Pelc, Miloš Morávek, Pavel Váně a Roman Dragoun. Sestava, která nemohla zklamat.

Setkani 2006 I toto setkání výtvarného a hudebního umění v Galerii Jedlová vytvořilo nezaměnitelnou atmosféru , za kterou se určitě návštěvníci rádi navrátí při příležitosti Setkání 2007, které organizátoři připravují opět na konec prázdnin.
Seminář s tuvanským šamanem a zpěvákem Gendosem 2006

Gendos 1 Předmětem semináře bude výuka hrdelního (alikvótního) zpěvu a šamanismus. Nabízí se vám ojedinělá možnost osobního setkání s autentickým šamanem. Překlad během semináře zajištěn. Tuva se nachází na hranici Ruska a Mongolska, takže pokud si chcete s Gendosem popovídat osobně, doporučuji oprášit své znalosti ruštiny. Bližší informace o Gendosovi na www.world-music.cz v sekci Umělci – Asie – Gendos.


Gendos 2 Začínat budeme v pátek 17. 3. v 18.00 hodin. Předpokládaný konec je v neděli ve 14.00 hod. Stravování zajištěno od pátku večeře až do neděle oběda. Pokud by někdo chtěl přijet v pátek již dříve, možno po individuální domluvě. Předpokládáme, že Penzion bude otevřen asi od deseti hodin dopoledne.Gendos 3 Cena za celý víkend včetně stravy a ubytování v luxusním penzionu Galerie Jedlová (www.acb.cz v krásném prostředí v Jedlové u Poličky bude 3 000 Kč. Celý penzion bude pouze pro nás. Cenu je třeba uhradit do 15. února 2006 z důvodu zaplacení ubytování a stravy. Závazné přihlášky posílejte ihned – bude to malý seminář. Další informace a přihlášky na tel. 731 563 819, e.janeckova@seznam.cz. Zálohu zasílejte na adresu ing. Eva Janečková, 9. května 877, 572 01 Polička nebo na č.účtu 2336518494/0600.

Setkání osobností Jedlová 2005

foto Pod tímto názvem uspořádala aukční společnost 1.Art Consulting. Brno koncem léta ve svém objektu Galerie Jedlová první ročník celodenního setkání milovníků výtvarného a hudebního umění. Na jeden den měli možnost návštěvníci shlédnout špičková díla českých mistrů jakými jsou například Antonín Procházka, Emil Filla, Václav Špála, Josef Čapek, Mikuláš Medek, Marie Čermínová-Toyen, Adriena Šimotová a další význační představitelé české mistrovské výtvarné scény 20.století. Vystavená díla, která pocházela převážně ze soukromých sbírek, byla zapůjčena exklusivně pro toto setkání.

foto Několik stovek návštěvníků mělo možnost v galerii a nádherném přírodním prostředí v němž se nachází strávit celý den. Krásné počasí umožnilo uspořádat celodenní soutěž v dětské kresbě a zábavný program pro dětské návštěvníky. Výstava měla benefiční charakter ve prospěch nedalekého Ústavu sociální péče v Bystrém, jehož obyvatelé se také zapojili do programu krátkou inscenovanou scénkou. Podvečer patřil hudebním hostům. V přírodním „amfiteátru“, který vznikl na nádvoří galerie se v exklusivních vystoupeních návštěvníkům představil brněnský Folk Team, Roman Dragoun v sólovém recitálu a zakládající člen Marsyas, hudební skladatel Oskar Petr. Závěr patřil Oldřichu Veselému s jeho novou skupinou. Atmosféra celého programového dne v prostorách Galerie Jedlová příjemně překvapila jak hosty tak i pořadatele, kteří se rozhodli v této tradici pokračovat.